Uzstādīšana un uzglabāšana

 

Mūsu kompānija sniedz konsultācijas un uzstāda durvis, logus.

Par uzstādīšanas izmaksām un citiem jautājumiem, Jūs varat griezties zvanot: +371 25952887

Pirm. – Piekt.: 9:00 - 18:00

Sestdienās: 11:00 - 16:00

Galvenie starpistabu ekspluatācijas noteikumi:

Starpistabu durvis no finiš plēves (laminētās durvis), vērtīgo koku sugu koksnes finierējums (finierētās durvis), durvis no PVC plēves (PVC). Starpistabu durvju ekspluatācijas noteikumi: dzīvojamās telpās ar temperatūru, kas nepārsniedz 40 grādus, un ne vairāk kā 50 % mitruma. Durvju vērtņu svars ir atkarīgs no modeļa, un tas sasniedz 12- 15 kg., masīvās durvis sver aptuveni 30 - 40 kg.

Transportēšana un uzglabāšana

Transportēšanai rekomendē izmantot putuplastu, gofrēto kartonu un polietilēnu. Neskatoties uz to, ir ļoti svarīgi pasargāt durvis transportēšanas laikā no mehāniskiem bojājumiem.

Gadījumā, ja tiek transportēts mazs kravas apjoms, rekomendējam mašīnu ar cietām apmalēm. Durvis jāuzglabā blīvā iepakojumā, vertikālā stāvoklī, un telpās, kur mitrums nepārsniedz 50 %. Kārbas un aplodes jāuzglabā horizontālā stāvoklī.

durvju uzstādīšana (montāža)

Durvju uzstādīšana ir ļoti svarīgs celtniecības etaps. Iesakam izmantot tikai profesionālo meistaru pakalpojumus.

Galvenās iekārtošanas prasības:

Ir nepieciešams noteikt precīzu ailes mērījumu. Personai, kura mēra ailes ir jānorāda visu nepieciešamo informāciju par durvju detaļu elementiem.

Durvju iekārtošanu ir jāveic tikai pēc galvenajiem remontdarbiem (pēc grīdu uzklāšanas t.sk). Ziemas laikā durvīm ir jāstāv sausā, ventilējamā tēlpā.

×

Kļūda

The webmaster has forbidden your access to this site